Novinky

Telereceptář a sociální sítě

1.2.2013 jsme definitivně propojili sociální sítě s webovými stránkami www.telereceptar.cz . Receptář prima nápadů i Telereceptář má tak svoji prezentaci jak na Facebooku, Google+, Twitteru, tak svá videa na You Tube a fotogalerii na Google ... Více ...

CZ | EN |

Televizní projekty

Receptář prima nápadů, kuchařský recept "Štika na stojáka", www.telereceptar.cz 

Silvie Jinochová předvádí recept jak připravit štiku na stojato.

Ingredience :

Štika, citron, 4 stroužky česneku, sůl, koření na ryby, špek, anglická slanina, 1 kg brambor, 1 lžíce sádla, voda, máslo, smetana, parmazán.
 

Receptář prima nápadů, O sbírce motýlů Jiřího Tichoty, www.telereceptar.cz

O sbírce motýlů Jiřího Tichoty ze Spirituál kvintetu a také o rozšířeném onemocnění hrušní - rzi hrušňové a jakou to má vše souvislost se životem larvy motýla Atethmia ambusta zlatokřídlece hrušňového. 

Receptář receptář prima nápadů, O japonské inspiraci v zahradě, www.telereceptar.cz 

Kameny v zahradě

V Třebízi u Slaného s Vlastimilem Kastnerem o kamenech v japonských zahradách. 

Receptář prima nápadů, Chráněné vydře se na Třeboňsku daří, www.telereceptar.cz 

S Receptářem prima nápadů po stopách vydry na Třeboňsku s Marcelou Roche ředitelkou Českého nadačního fondu pro vydru, nevládní organizace. Stálý spor mezi ochranáři vydry a rybáři. Náhrady škod odborným posudkem. O ekologické výchově, balíček informačních listů o vydrách, Vydří balíček. 

Královny aerobiku

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím